אתרים בתחום :


window-cleaner-246423_1280יש היום בכל עיר בארץ אזור תעשיה שמוקדש ברובו למבנים של משרדים,חלק מההצלחה של העסק הוא איך המקום ניראה. חברה שמחזיקה בבנין של 6 קומות צריכה גם לתחזק אותו ולדאוג שהוא תמיד יראה טוב.הדבר העיקרי שמושך צומת לב במבנים אלו הם חלונות גדולים וארוכים שככל שהם יותר מבריקים המבנה ניראה יותר מרשים ומושך את העין. כדי לטפל בנושא יש היום חברות לניקוי חלונות שדואגות להכל ומצליחות להשטלת על כל מלכת הניקיון . החברה מגיע עם עגלה מיוחדת שמתחברת לחלק העליון של המיבנה אותה מחברים עם חבלים עביםגם הם מחוברים לגלגלת בצורה מאוד מקצועית ובטיחותית ,על העגלה עומד איש מקצוע שבעזרת כלים כמו מגבים סקוצים מיוחדים, חומרי ניקוי יחודיים ללא כימיקלים שלא משאירים סימנים וסמרטוטים מביאים את מראה החלון לרמה מושלמת ולכן חשוב להשתמש בחברה לניקוי חלונות.

נקודות ניקיון

המנקה מצליח להגיע למקומות שידיים פרטיות לא יצליחו מה גם שהנושא מאוד מסוכן בגלל הגובה הרב שאליו מגיע הבניין לכן מומלץ מאוד לא לנסות לנקות לבד מתוך בטיחות מפגעים בלבד. החברה מתעסקת גם בחלקים הפנימים של המשרד ותדאג גם לפוליש וניקיון בתוך המשרד. מעבר למשרד חדש גורף אחריו הרבה מאוד עבודה שאין לבעלי המשרד זמן להתעסק איתם לכן חברה לפוליש וניקיון סוגרת את הפינה ושולחת איש מקצוע שינקה ויכין את המשרד לכניסה למשרד, הניקיון דורש פוליש על אריחים עד לרמה שהמרצפות מבריקות אין אבק או חול בחריצים וכל הציוד המשרדי מוברש עד לנקודות והפינות הקשות ביותר כמו תריסים מטבח שירותים מחסן חדרי ישיבות וכו.

פתרון מקצועי

חברות ניקיון לאחר שיפוץ משקיעות בלקוחות את מיטב היכולות ברמה הגבוה ביותר מגיעות לרמת דיוק וליטוש לאורך זמן , עובדות עם כלים טכנולוגים משוכללים והכי חשוב מבצעים את העבודה במהירות ועומדים בזמנים. במידה ומשרד לקח חברה לניקיון לאחר שיפוץ חשוב מאוד לוודא שעמידה ביעדי סיום הפרויקט התבצעו כמתוכנן שלא יקרה מצב שצריך להתחיל לאכלס את המשרד והחברה עדיין באמצע העבודה דבר שעלול לגרום לבעיות בהמשך, לכן החברה צריכה להיות אמינה הכל חייב להיות חתום תחת חוזה מסודר וברור לשני הצדדים.