אתרים בתחום :

סוגי פוליש לחידוש אריחים

floor-tiles-338155_1280
מטרת כל סוגי הפוליש השונים זה לגרום לרצפה להיראות מבריקה יותר ונקייה יותר וכמובן נוצצת יותר. היום השיטה היא במקום להחליף את כל האחרים בבית שלכם לחדשים זה פשוט להזמין חברת ניקיון אשר תבצע עבורכם את הפוליש המתבקש על ידם למרצפות שלכם. סוגי הפוליש הקיימים בשוק הינם: פוליש מסוג חומר אקרילי, פוליש קריסטלי והמוכר ביותר והוותיק בשוק הינו פוליש מסוג חומר ווקס.

סוגי הפוליש אינם מתאימים לכל סוג של מרצפות למשל פוליש ווקס, אינו יכול להתבצע על מרצפות כגון: קרמיקה או גרניט פורצן למשל ואילו פוליש מסוג קריסטלי אינו יכול להתבצע על מרצפות מסוג קרמיקה או מרצפות שהנן בעלות שכבה נוספת מכיוון, שאם ינסו לבצע את הפוליש קריסטל עליהן הן פשוט יהרסו, למרות שהפוליש קריסטל מתאים כמעט לרוב המרצפות. כאשר נצטרך לבחור בין סוגי הפוליש השונים לרוב המומלץ, החדשני והאיכותי שבהם יהיה הפוליש קריסטל שהוא עמיד יותר לנזקים כמו הזזת שולחנות וכיסאות בבית, למרות שהפוליש אקרילי גורם לעמידות גדולה יותר למרצפות.

חברות ניקיון ברחבי הארץ מספקות באופן מקצועי ואיכותי מתן שירותי הפוליש השונים והינן בעלי הידע הנדרש והמכשירים הנדרשים לבצע את עבודת הפוליש באופן הטוב והאיכותי ביותר.